ריצוף חוץ לבית

חולמים על חצר מרוצפת אבני גן? חניה מרוצפת לגישה נוחה ואסטטית? אבני מדרך המשתלבות בגינה? באיטונג תמצאו מגוון ענק של מוצרים לגינה ולחצר הבית- ריצופים, מדרגות, גדרות ועמודים.
לקבלת מענה אישי אתם מוזמנים לפנות למחלקת פיתוח הסביבה והנוף באיטונג, המעמידה לרשותכם אדריכלי נוף שישמחו לסייע ולייעץ לכם בשלבי התכנון.   
לפרטים ניתן לפנות אלינו בטלפון: 04-6178953, או במייל:[email protected]       

שילוב אבנים משתלבות בחצר בית פרטי             

עיצוב ותכנון הגינה בבית פרטי הוא חלק בלתי נפרד מתכנון הבית, הוא מהווה המשכו הישיר של הבית ומקום בילוי לדיירי הבית חלק נרחב מהיום. הבניה היום מתאפיינת בחלונות גדולים, ושטח הגינה והמרפסות נשקף מחלונות הבית ומחבר בין הפנים לחוץ. עקב כך גדל הצורך בריצוף חוץ אשר דומה בסגנונו לריצוף הבית, וחי איתו בהרמוניה.            

ריצוף חוץ הוא פתרון יפה ופרקטי, נוח לתחזוקה, ואקולוגי. עלויות המים להשקיה והצורך לחסוך במים מביאים היום דיירים רבים לוותר על מדשאות לטובת משטחי ריצוף חוץ יפיפיים ונוחים, האידיאליים לפינות ישיבה, חניות, חצר משחקים ושבילים.      

ריצוף חוץ לבית

ריצוף חוץ? בקלות!

אחד היתרונות המרכזיים בשימוש אבנים משתלבות, מעבר לעיצוב ולחסכון, הוא קלות היישום. ניתן לרצף חצר בזמן קצר ביותר ובקלות רבה, כיוון שהשימוש עם אבנים משתלבות חוסך את הצורך ביציקת בטון. כל שנדרש ליצירת תשתית לריצוף חוץ הוא: מצע של חול מהודק ומעליו חול בעובי 4 סמ'. זה הכל. 

על איזו חצר חלמתם?   

המבחר הגדול של אבנים משתלבות, של הצבעים, הטקסטורות, מאפשר לכם לעצב את החצר בדיוק כמו שחלמתם, סגנון כפרי, מודרני, עתיק, כל מה שתבחרו.
איטונג מייצרת אבנים משתלבות בגדלים שונים החל מ 6/8 סמ" ועד אריחים בגודל 60/60 סמ". תוכלו לשלב במשטח אחד כמה גדלים וגוונים וליצור טקסטורות ייחודיות, או ליצור דוגמה חוזרת מסדרת אבנים משתלבות בגוון אחיד ובגדלים שונים.

כותרת לסרטון