בניה ירוקה

בניה ירוקה אינה דבר השמור רק לאנשי איכות סביבה. לבנות ירוק, זה לחשוב קודם על איכות החיים שלכם, ושל הסובבים אתכם. אנשים שבונים ירוק נהנים מאיכות חיים גבוהה יותר, חיים חיים בריאים יותר ומנצלים טוב יותר את המשאבים הסביבתיים לטובתם ואפילו חוסכים בעלויות- בית ירוק, נהנה מבידוד תרמי טוב יותר, ולכן גורם לדייר להפעיל פחות את התנור והמזגן ולחסוך האנרגיה.

בניה ירוקה

 בניה ירוקה היא דרך האמורה לחייב את כולנו, מאחר וההשלכות הסביבתיות של בניה ירוקה משמעותיות ביותר לגבי עתידנו. הידעתם שבנייה ובניינים הם הגורם המשמעותי ביותר להפרת האיזון האקולוגי? הם האחראים לכ- 45% מפליטת גזי החממה, פסולת ודלדול מחצבי הטבע.

בניה ירוקה – חורטת על דגלה שמירה על האוזון וצמצום פליטת גזי חממה, ומאפשרת למזער את הנזקים האקולוגיים.

בניה ירוקה זמינה לכולם

היום יש את כל האמצעים כדי לבנות בניה ירוקה, ולרוב הם אינם יקרים יותר מאשר בנייה רגילה, כך שאין צורך לשבור תוכניות חסכון. מה שכן, כדאי לתכנן מראש את הבנייה. לדוגמא, מיקום הבית במגרש - עלות הבנייה אינה מושפעת מהצבת הבית במקום כזה או אחר בתוך מגרש, אך בזכות החשיבה על המיקום והתכנון המוקדם, ניתן להינות מאור שמש במקומות הרצויים ובהצללה במקומות אחרים, מאוורור טבעי ובעיקר מחסכון משמעותי בהוצאות החשמל לאורך זמן!

איטונג ירוקים כבר יותר מ-60 שנה

מתחילת דרכה של איטונג ניתן דגש לנושא האקולוגי בכל שלבי הייצור. בניה ירוקה, זה לא עניין של אופנה חולפת, אלא חלק מהותי מהזהות של איטונג כחברה. ברמה העסקית איטונג משתפת פעולה עם היזמים הגדולים ביותר בתחום של בניה ירוקה בארץ. ברמת התפעול והייצור איטונג ירוקה בכל שלבי המוצר, משלב הייצור ועד לאחר הפירוק המבנה ומחזור שיירים, ובעלת תקנים ואישורים מחמירים של בניה ירוקה מישראל ומהעולם.

למגוון מוצרי בניה ירוקים>>

כותרת לסרטון